15 березня - 5 нових салонних послуг. Індивідуальний підбір шампунів, бальзамів і масок для щоденного домашнього догляду. Основи трихології: будова, діагностика волосся і шкіри голови, рекомендація засобів домашнього догляду для їх вирішення. Переваги лінії OTIUM. SPA-ритуал для волосся, філософія процедури, елементи масажу. Лінія по догляду за волоссям Q3, поради та рекомендації щодо застосування. Філософія SPA - екранування, виконання процедури. (Вартість 200 грн для майстра ; 100 грн для студента) Викладач Забарило Тетяна.

16 березня - AIR TOUCH. Cучасна техніка фарбування волосся із застосуванням потоку повітря від фена яка створить максимально плавний перехід в розтяжці кольору і візуально додасть волоссю об'єму за рахунок, багатогранності відтінка Чотири схеми поділу волосся + комбінація AIR-TOUCH з іншими техніками.(Вартість 500грн.) Викладач : Савченко Наталія .

19 ; 20 ; 21 ;26 ; 27 ; 28 березня — 2 ; 3; 4; 5 квітня — Жіночі стрижки від А до Я. Викладач Лопатка Оксана .

22 березня — Експрес фарбування за 10 хвилин . Комуфляж сивини. ESTEL PRIMA / PRIMA BLONDE інноваційні інструменти у вигляді піни для нової послуги в салоні краси, які швидко, зручно і просто дозволяють досягти досконалого кольору і якості волосся. ESTEL ALPHA HOMME - чіткі та природні відтінки допоможуть делікатно заштрихувати сивину у чоловіків. П’ять натуральних відтінків підкреслять образ і виведуть в авангард чоловічу альфа-сутність. (Вартість 200 грн. для майстра ; 100 грн. для студента) Викладач Берлет Ольга.

16 березня - AIR TOUCH. Cучасна техніка фарбування волосся із застосуванням потоку повітря від фена яка створить максимально плавний перехід в розтяжці кольору і візуально додасть волоссю об'єму за рахунок, багатогранності відтінка Чотири схеми поділу волосся + комбінація AIR-TOUCH з іншими техніками.(Вартість 500грн.) Викладач : Савченко Наталія .

29 березня — В блондинку за 50 хвилин з Blonde Bar Couture . Максимальна економія ресурсів: часу, продукту, сил Робота з 4 РГТ. Освітлення до 5 тонів. Повне управління color-процесом: можливість освітлювати натуральне волосся та тонувати раніше освітлене, змінювати інтенсивність, створювати індивідуальні колірні рішення. (Вартість 200 грн. для майстра ; 100 грн. для студента) Викладач Савченко Наталія.

30-31 березня - BROW ARTIST . Історія фарбування брів і вій. Підбір форми брів до овалу обличчя. Правила корекції брів. Безпечне розсвітлення брів. Ексклюзивні колірні рішення для фарбування брів і вій барвником Enigma. Інноваційні засоби по догляду за віям. Практичне фарбування брів і вій.

Індивідуальне практичне відпрацювання на 2-х моделях. Вартість 750 грн. Викладач Берлет Ольга