6 — 7 квітня — Весілля від COUTURE.

Данний курс дозволить навчитися створювати весільні зачіски на різну довжину волосся з використанням сучасних технологій і модних тенденцій. Вартість 950 грн. Викладач : Савченко Наталья .

9, 10, 16, 17, 23, 24, 30 квітня — 1, 7, 8 травня Курс Чоловічі стрижки. Викладач : Лопатка Оксана

11, 12, 18, 19, 25, 26 квітня — 2, 3, 9, 10, 16, 17 травня Колористика від А до Я. Викладачі : Берлет Ольга та Клименко Алла .

13 квітня - Світ можливостей завивки волосся. Структура волоса. Принцип воздействия завивки. Средства для создания четко очерченных локонов. Инновационный продукт для щадящий био-завивки Niagara Bio. Идеальный завиток на осветленных волосах. Презентация прикорневого объёма BUFANT.( Вартість 200грн. для майстра ; 100 грн. для студента)Клименко Алла

20 квітня — Fire Revive. Одна з найбільш інноваційних процедур останнього часу - це лікування відкритим вогнем, в результаті чого реанімуються і відновлюються слабкі, мляві, посічені і сухе волосся.

Лікування відкритим вогнем повертає волоссю еластичність, шовковистість і навіть прискорює їх зростання.

Процедура підходить для всіх типів волосся і є абсолютно безпечною за умови проходження майстром обов'язкового навчання. Вартість 500грн.

27 квітня — Все про сивину. Сучасне фарбування сивого волосся будь-якого типу та структури. Універсальні способи фарбування волосся з різним процентом сивини.

  • Кодування відтінків, створення формул, нейтралізація.
  • Робота з раніше фарбованим та/ або натуральним волоссям.
  • Практичне відпрацювання на моделях.
  • Вартість 200грн. для майстра; 100грн. для студента .

Викладач : Берлет Ольга